ACEST SITE ESTE DE VANZARE!
Monitoare-LCD OFERTA IT ► SISTEME PC - PERIFERICE IT - COMPONENTE PC Calculatoare-Craiova

Author Topic: Trucuri si iluzii explicate in limba romana pentru incepatori si copii  (Read 1438 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mariusfanea

• Incepator
  • *
  • With us since: 08/02/2013
    YearsYearsYearsYears
    • Trucuri Magice
Ce parere aveti despre trucuri magice sau trucuri, iluzii in general? Eu unul le ador si nu numai, le fac de fiecare data cand mi se iveste ocazia, problema mea e ca nu am destule trucuri si vreau sa mai invat cateva, dar nu am surse "de inspiratie" ca sa zic asa :). Ma gandeam ca mai sunt si alti iubitori de trucuri pe forum in afara de mine, si daca da si cunoasteti sau da-ti din greseala peste o sursa sau site, video explicativ sau poate chiar tutorial cu trucuri explicate in limba romana va rog sa lasati un link mai jos si va promit ca mai discutam pe tema asta.
Hai sa facem un topic doar cu trucuri explicate.
Voi ce parere aveti despre trucuri?

Offline Pamico

• Administrator
  • Membru Erou
  • With us since: 02/08/2011
    YearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: Trucuri si iluzii explicate in limba romana pentru incepatori si copii
« Reply #1 on: February 08, 2013, 01:14:16 PM »
Salut si bun venit! Exista acest topic, numai ca nu l-ai vazut  :D
Acum ti l-am mutat unde trebuie. Suntem nerabdatori sa ne impartasesti din experientele tale!  :-X
Forum Craiova Center - stiri, divertisment, informatii utile, anunturi si multe altele" title="Forum Craiova Center - stiri, divertisment, informatii utile, anunturi si multe altele