Vorba dulce mult aduce > Intrebari si Discutii libere despre orice

Ziua buna se cunoaste de dimineata!

(1/24) > >>

vlavi:
Conform acestui proverb, în fiecare dimineata, cum fac ochi,ma uit afara, analizez un pic starea vremii, merg la bucatarie, surâd bucuroasa ca mai e cafea în cutie ai  apa la robinet,  dau drumul la aragaz ai apoi la tv ca a? aud ai care-i starea natiunii si-apoi intru pe net, pe forumurile unde stiu ca sunt bine primita ai salut pe cei de-acolo.
Am intrat de curând pe forumul Craiova Center si am vazut ca... nu e un loc de salut, un topic în care sa socializam si altfel, nu numai tranzactionând, ori facând schimb de linkuri.
Pamico mi-a ascultat doleanta si  mi-a oferit prilejul de a deschide acest topic în cadrul caruia va invit, stimati useri, la o cafea, un schimb de impresii si o vorba buna de dimineata.

Pamico:
You are not allowed to view links. Register or LoginConform acestui proverb, în fiecare diminea??, cum fac ochi,m? it afar?, analizez un pic starea vremii, merg la buc?t?rie, surâd bucuroas? c? mai e cafea în cutie ?i  ap? la robinet,  dau drumul la aragaz ?i apoi la tv ca s? aud care-i starea na?iunii, ?i-apoi intru pe net, pe forumurile unde ?tiu c? sunt bine primit? ?i salut pe cei de-acolo. Pamico mi-a oferit prilejul de a deschide acest topic în cadrul c?ruia v? invit, stima?i useri, la o cafea, un schimb de impresii ?i o vorb? bun? de diminea??.

--- End quote ---

Buna Dimineataaaaaaaaa !   bannana:

vlavi:
UUUF, greu mai e pe forum nou!  >:(
Am scris ?i când s? postez mi-a zis c? trebuie s? m? autentifc. Bun, cât be?i voi cafelu?a, s? m? prezint.

Precum se vede ?i la prezentare, am adunat o sum? de ani, nici nu ?tiu dac? i-am petrecut cu folos, sau... i-am mai irosit câteodat?. Îmi place tare mult s? zburd pe câmpia cu pixeli în c?utarea oamenilor care-mi seam?n?.
Sut educatoare, deci predispozi?ia mea spre vorb? lung? are o "iexplica?ie".
Îmi sunt tare dragi oamenii ?i mai ales copiii, iubesc ?i animalele, în special pisicile, ador s? pierd timpu pe forumuri, hobbyul meu actuual e quillingul.
V? urez o zi de nota 10, utilizatori din Craiovacenter!

Pamico:

--- Quote ---Precum se vede ?i la prezentare, am adunat o sum? de ani, nici nu ?tiu dac? i-am petrecut cu folos, sau... i-am mai irosit câteodat?. Îmi place tare mult s? zburd pe câmpia cu pixeli în c?utarea oamenilor care-mi seam?n?.
Sut educatoare, deci predispozi?ia mea spre vorb? lung? are o "iexplica?ie".
Îmi sunt tare dragi oamenii ?i mai ales copiii, iubesc ?i animalele, în special pisicile, ador s? pierd timpu pe forumuri, hobbyul meu actuual e quillingul.
V? urez o zi de nota 10, utilizatori din Craiovacenter!

--- End quote ---

Multumim la fel draga edu ! Ne pare bine sa auzim astfel de lucruri. Cu hobby-ul ala m-ai dat gata ! Bag de seama ca ai prea mult timp liber !    :o

hmm: Ce bine arata cafeaua aia !    :-X

vlavi:
E un fel de ambi?ie s? fac chestii mig?loase, orice în afar? de goblen pe care nu-l vor ochii mei. ?i m-a ambi?ionat foarte tare ?i faptul c? în prim?var? am reu?it s? vând de peste 750 lei m?r?i?oare ?i felicit?ri realizate în tehnica asta.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version
Mobile View