Categorie General > Concursuri

Concurs pe credite!

(1/1)

Dementor:
Stateam si ma gandeam azi cum as putea sa va stimulez tastatura intr-un fel sau altul, asa ca am venit cu o mica idee.

Am stabilit un concurs care incepe pe data de 21-07-2012 si se termina pe data de 01-08-2012.

Despre ce este vorba? Pai este simplu.

Treaba consta intr-un sistem de shopping, pentru care este evident ca trebuie bani, asa zisele credite CC (Craiova Center) u:  . Creditele se castiga prin diferite modalitati, de genul:
-un topic nou = 10 credite
-un post nou = 7 credite
-inregistrare pe forum = 5 credite

Am introdus si un bonus de 0.15 credite pe cuvant

Ce se poate face cu aceste credite? Pai se pot cumpara diferite produse de la magazin, care iti trec in cont mai multe posturi, sau poti rade pe seama amicilor de pe forum, schimbandu-le Titlurile!

De asemenea banii se pot depozita in banca, iar produsele se pot vinde catre alti utilizatori.

Pentru a vedea despre ce este vorba, nu aveti decat sa dati click pe bara de meniu, pe butonul Shop.

La finalul concursului primele doua locuri primesc VIP, iar locul 3 primeste la alegere un avatar customizat de mine, culoarea numelui dupa preferinta si un titlu!

Va astept sa ne intrecem !  x:

bogdan13:
Alte concursuri mai ales acum ca se apropie sarbatorile?
Cred ca ar avea succes!

SGFlorin:
banuiesc ca nu mai este valabil concursul!

Pamico:
You are not allowed to view links. Register or Loginbanuiesc ca nu mai este valabil concursul!

--- End quote ---

Nu mai este, ca nu s-a inghesuit nimeni pana acum sa scrie. "E grele cu scrisu" !  :)

Navigation

[0] Message Index

Sitemap 
Go to full version
Mobile View