Currently:
  • Smiley Generator 4 1

Software > Programe si Aplicatii gratuite

Smiley Generator

(1/1)

Pamico:
Smiley Generator

Pentru cei care doresc sa-si personalizeze indragitele smiley-uri, am gasit un tool online interesant. Acesta cuprinde doua sectiuni, Smiley Generator si Sign Generator. Pe langa cele doua sectiuni unde va puteti personaliza "moacele", veti gasi de asemenea si smiley gata facute, aranjate pe categorii. Unealta online o puteti gasi aici: You are not allowed to view links. Register or Login.

doubleb:
Foarte tare ideea, ti-as recomanda insa sa adaugi si imaginile aferente in acele liste, este greu de generat un smiley exact asa cum vrei daca nu stii cum arata fiecare element. Si ca sa le iei pe rand este mult prea multa munca :)

Pamico:
You are not allowed to view links. Register or LoginFoarte tare ideea, ti-as recomanda insa sa adaugi si imaginile aferente in acele liste, este greu de generat un smiley exact asa cum vrei daca nu stii cum arata fiecare element. Si ca sa le iei pe rand este mult prea multa munca :)

--- End quote ---

Dragul meu ai dreptate, dar nu e al meu site-ul, asa ca...nu am cum sa modific ce afiseaza.  :(

doubleb:
Ah, my bad atunci :D

Navigation

[0] Message Index

Sitemap 
Go to full version
Mobile View