ACEST SITE ESTE DE VANZARE!
Monitoare-LCD OFERTA IT ► SISTEME PC - PERIFERICE IT - COMPONENTE PC Calculatoare-Craiova

Author Topic: Caut persoane tinere capabile sa faca turism de explorari  (Read 1868 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline adipop

• Incepator
  • *
  • With us since: 26/08/2011
    YearsYearsYearsYearsYearsYears
Caut persoane tinere capabile sa faca turism de explorari
« on: August 26, 2011, 11:18:15 PM »
Caut persoane tinere capabile sa se ocupe de EDUCATIA copiilor, facand turism de explorari !

ID: zalmoxa_adipop

Adrian Pop
« Last Edit: August 27, 2011, 12:58:14 AM by Pamico »

Offline Pamico

• Administrator
  • Membru Erou
  • With us since: 02/08/2011
Re: Caut persoane tinere capabile sa faca turism de explorari
« Reply #1 on: August 27, 2011, 01:00:37 AM »
Mai multe amanunte ar prinde bine !
Forum Craiova Center - stiri, divertisment, informatii utile, anunturi si multe altele" title="Forum Craiova Center - stiri, divertisment, informatii utile, anunturi si multe altele

Offline adipop

• Incepator
  • *
  • With us since: 26/08/2011
« Reply #2 on: August 27, 2011, 08:36:13 AM »

You are not allowed to view links. Register or Login

UN TANAR PARTENER PENTRU O VIATA ! Noi - Proiectul OMU - Renasterea Societatii Umane

Caut Tineri ( exceptiile confirma regula ) parteneri de afaceri în cât mai multe domenii de activitate, pentru derularea în condi?ii optime a Proiectului ' OMU - Rena?terea Societ??ii Umane'.

Se pleaca la DRUM NOU, din zero lei in buzunar, sa demonstram ca se poate.

Proiectul - OMU - Rena?terea Societ??ii Umane.

Etapa 1.
Proiectul – “OM – O societate fireasc? “

Etapa 2.
Proiectul – “IOM - O societate func?ional?”

Etapa 3.
Proiectul – “IO OM - O societate împlinit? “

Etapa 4.
Proiectul – “OMU - (Re)na?terea Societ??ii”.

Personal, Adrian Pop, se va ocupa in exclusivitate de Tinerii care doresc sa lucreze in Sistemul S 99.

1. Caut parteneri tineri de afaceri ( cu varsta de pana la 21 de ani ) care au bunavointa si bun simt, alaturi de care doresc sa infiintez noi societati comerciale ( SRL-uri ). Partenerul va de?ine 99 % din partile sociale ale firmei ?i eu 1 %. Acesta are posibilitatea sa-si aleaga domeniul de activitate pe care si-l doreste. Procentul meu de 1 % va reprezenta Garantul Moral la societ??ile comerciale nou infiin?ate, astfel incat Legile în vigoare ale Statului Român cât ?i Legile bunului sim? vor fi respectate în propor?ie de 100 %.

Acest procent al meu va fi donat la sfarsitul anului în 10 conturi bancare diferite, dup? cum urmeaz? :

1. 10% - ajutor pentru copii
2. 10% - ajutor pentru batrani
3. 10% - ajutor pentru biserica
4. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de educatie
5. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de sanatate
6. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de cercetare
7. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului ecologic
8. 10% - ajutor pentru dezvoltara artelor
9. 10% - bani necesari dezvoltarii acestui sistem de lucru - Sistem Mosu - S 99.
10.10% - bani necesari infiintarii B?ncii de Reconstruc?ie a României. Unul din scopurile acestei Banci va fi acela de a imprumuta tinerii afaceristi din S 99, fara a li se perceapa dobanda.

Pentru siguranta acestui sistem - S 99, vom pleca la drum nou din zero.

Port discutii in exclusivitate cu acei tineri care-mi trimit CV-ul lor la adresele acestea:

ID : zalmoxa_adipop

Acest lucru este valabil pân? ce acest procent al meu, din toate firmele nou înfiin?ate în aceste condi?ii, va fi oferit unei tinere persoane serioase.

2. Atât Timp cât sunt patronul acestor societ??i comerciale, Legile în vigoare ale Statului Român cât ?i Legile bunului sim? vor fi respectate în propor?ie de 100 %.
3. Dup? o oarecare perioad? de Timp, când observ c? partenerul meu devine responsabil, con?tient de consecin?ele Muncii prestate Cinstit si devine profesionist în acest domeniu de activitate, îi ofer în deplin? cuno?tin?? de cauz?, acest procent al meu, sau îl voi oferi acelei persoane care î?i dedic? o mare parte din Via?? pentru bun?starea Neamului Românesc.

4. Pentru c? nu se face prim?var? cu o singur? floare... ?i pentru siguran?a sistemului în aceste domenii de activitate, voi înfiin?a mai multe societ??i comerciale în paralel cu aceasta, în acelea?i condi?ii.

Am observat c? sunt cateva elemente obligatorii f?r? de care nu po?i face mare lucru în Via??. Pentru a fi siguri de reu?ita fiecaruia dintre noi, este nevoie de :

UN PARTENER PENTRU O VIATA !  Noi

0. Consilier(i) cu bun sim?.
1. Comunicare pe toate c?ile posibile, public, dându-?i ?ansa de-a primii ?i-a oferii informa?ii.
2. Timp necesar comunic?rii.
3. Discern?mânt, adic? a?a DA ?i a?a NU.
4. Perseveren??, adic? mers pân? la cap?t.
5. Demnitate.
6. Loialitate.

Proiectul ' OMU - Rena?terea Societ??ii Umane', nu va accepta niciodat? fonduri externe sistemului propriu, din sponsoriz?ri, dona?ii, mân? întins?..., pentru simplu motiv c? banii ob?inu?i în stare incon?tient?, produc efecte aleatorii direct propor?ionale....

adi

Offline Sean28

• Jr. Membru
  • **
  • Cazare Craiova Regim Hotelier
  • With us since: 22/10/2011
    • Cazare CRAIOVA - hoteluri, pensiuni, regim hotelier-
« Reply #3 on: November 09, 2011, 02:23:41 AM »
Se pleaca la DRUM NOU, din zero lei in buzunar, sa demonstram ca se poate

suna bine titlul, dar nu inteleg...asta cu DRUM NOU are asa o tenta religioasa.
si mai e ceva "din zero lei in buzunar, sa demonstram ca se poate" eu stiam ca orice afacere incepe cu un capital (cu cat mai mare, cu atat mai bine, dar oricum mai mare ca zero)