Hardware > Asistenta hardware

salut,.. Am si eu o mare rugaminte in sensul ca as dori o recomandare despre configuratia unui calc

(1/2) > >>

danypaulo:
salut,.. Am si eu o mare rugaminte in sensul ca as dori o recomandare  despre configuratia unui calculator pentru jocuri,.. gen far cry 4,..crysis 3, Call.of.Duty.Advanced,  adica jocurile de generatie curenta, si sa ma incadrez in suma de 2300 ron,.. Multumesc!!

Pamico:
You are not allowed to view links. Register or Loginsalut,.. Am si eu o mare rugaminte in sensul ca as dori o recomandare  despre configuratia unui calculator pentru jocuri,.. gen far cry 4,..crysis 3, Call.of.Duty.Advanced,  adica jocurile de generatie curenta, si sa ma incadrez in suma de 2300 ron,.. Multumesc!!

--- End quote ---

Salutare,

Aici gasesti cateva calculatoare bune: You are not allowed to view links. Register or Login
Code: You are not allowed to view links. Register or Loginhttp://www.epasystems.ro/produse-promotii-recomandari
--- End code ---

De exemplu o sa vezi un HP Z400 Workstation Xeon QuadCore, un super calculator, exact pentru ce vrei tu si iti mai raman si bani. Sau unul din modelele i5 la care iti pui ce placa video vrei tu si la fel iti mai raman si bani!

danypaulo:
multumesc mult pentru sfat

Pamico:
You are not allowed to view links. Register or Loginmultumesc mult pentru sfat

--- End quote ---

Nu ai pentru ce!

danypaulo:
salut, de curand mi-am luat un laptop acer E5-521G-636X, am instalat pe el windows 7/64. Am reusit sa instalez toate driverele,   mai putin cele care tin de net si de wireless. Nu gasesc pentru acest model decat pentru windows 8
rugamintea mea este daca ma puteti ajuta cu un sfat pentru a gasi aceste drivare pentru ca nu vreau sa renunt la windows 7/64. MUltumesc!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version
Mobile View