Life & Style > LifeStyle

10 melodii perfecte pentru sex

(1/1)

Pamico:
10 melodii perfecte pentru sex !

Muzica in timpul sexului, spun psihologii, este menita sa te relaxeze si sa te excite deopotriva. Da-i libidoului tau un plus de energie sexuala si pune in playlist-ul tau urmatoarele melodii.

Kings of Leon  - Sex on fire
Cred ca titlul spune tot! Ce poate face sexul mai incendiar decat un indemn in sensul asta? Vocea putin ragusita a lui Anthony Caleb Followill te va purta pe culmile placerii!

Usher – Love in this club
Nici nu imi dau seama cum nu a crescut rata natalitatii la noua luni dupa ce Usher a lansat acest single in vara lui 2008.

Aaliyah – One in a million
Garantam pentru erotismul acestei piese. Punem pariu ca hainele tale vor fi pe jos la nici un minut de la inceperea melodiei.

Marvin Gaye – Sexual healing
Sa asculti melodia asta a devenit un cliseu pentru noptile toride de sex pentru un motiv... Functioneaza!

Next – Too close
Eram adolescenti cand a aparut melodia asta si cred ca toti ne-am intrebat la ce se refera „You’re making it hard for me”. Acum stim cu totii!

Chris Isaak – Wicked game
Numai cand vedem videoclipul ne incearca o groaza de senzatii tari. Este imposibil sa nu te exciti cand auzi aceast cantec.

Justin Timberlake – What goes around, comes around
Daca asculti versurile te gandesti numai la inselat, tradare, tristete si inimi frante. Dar beat-ul te inspira numai sex torid. Daca stai sa te gandesti, cine are timp sa asculte versuri in focul pasiunii?

Dave Matthews Band – Crash into me
Aceasta piesa o sa-ti aminteasca de primul sarut sau de prietenul din liceu. Nu e nimic rau sa fii nostalgica la fluturasii din stomac pe care ii aveai la inceputul unei relatii.

Mary J. Blige – I’m Going down
Melodia asta nu este despre sex si nici nu face referire la ce te gandesti tu! Dar are un beat sexi si este perfecta pentru playlistul de fata.

Fiona Apple – Criminal
Numai cand auzi o tipa ca spune „I’ve been a bad, bad girl!” te face sa iti creasca pulsul si sa vrei si tu sa devii rebela in pat.

You are not allowed to view links. Register or Login

Sursa: socialdiva.ro

Navigation